Więcej o Alcon-Systems

Oferta Alcon-Systems

Firmę Alcon-Systems założyliśmy w 2008 roku i od początku naszej działalności świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji automatyki i BMS oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych i prefabrykacji szaf sterowniczych.

Założycielami firmy są osoby posiadające 20-letnie doświadczenie w branży automatyki, a także prefabrykacji rozdzielnic. Od pierwszych dni swojej pracy zawodowej, nieprzerwanie związani z projektowaniem, jak również wykonawstwem instalacji elektrycznych i automatyki.

W pierwszych latach istnienia Alcon-Systems realizowała głównie zadania projektowe, natomiast trzon działalności stanowił niewątpliwie zakład prefabrykacji rozdzielnic. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozwinęła dodatkowo wykonawstwo obiektowe. Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne, natomiast naszą specjalnością są systemy automatyki budynkowej i przemysłowej oraz systemy zarządzania i wizualizacji dla instalacji automatyki.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi detaliczna i hurtowa sprzedaż komponentów branży elektrycznej i automatyki, dlatego też zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i stacjonarnego.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a także zespołem ludzi wykonujących swoją pracę z zaangażowaniem i z pasją.

Jesteśmy partnerem handlowym i certyfikowanym integratorem takich firm jak Schneider Electric i Siemens oraz sprawdzonym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Siedziba firmy

Firma zlokalizowana jest w miejscowości Brzoza, położonej na obrzeżach miasta Bydgoszcz, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10.

alcon-systems - biuro projektowe
alcon-systems - warsztat - prefabrykacja
alcon-systems - warsztat - uruchomienia
obsługa Klienta
siedziba firmy

Kto jest naszym Klientem?

  • inwestorzy,
  • generalni wykonawcy,
  • biura projektowe,
  • wykonawcy instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, jak również instalacji automatyki budynkowej i przemysłowej,
  • producenci urządzeń i maszyn,
  • zakłady przemysłowe.

Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, jak również z niewielkimi, lokalnymi przedsiębiorcami. Zgodnie z prowadzonymi przez nas badaniami opinii, Klienci doceniają nas za wysoką jakość urządzeń i usług oraz terminowość realizacji zleceń. Ponadto cenią w nas dobrą komunikację, estetykę wykonywanych urządzeń i instalacji oraz wiedzę merytoryczną i związane z nią doradztwo techniczne.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów.