Biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic

Znajdź nas

Biuro obsługi Klienta, biuro projektowe, warsztat prefabrykacji rozdzielnic, a także sklep stacjonarny, zlokalizowane są w miejscowości Brzoza, niedaleko Bydgoszczy. Odwiedź nas w naszej siedzibie, zaproś nas na spotkanie do Twojej firmy lub na budowę, a przede wszystkim prześlij do nas zapytanie i pozyskaj bezpłatną wycenę.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

86-061 Brzoza, ul. Bydgoska 7A, Polska

Email

biuro@alcon-systems.pl

Projekt i realizacja

Jacek Binkowski
t. +48 728 389 630

Projekt i realizacja

Tomasz Duch
t. +48 728 389 620

Biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic – tutaj jesteśmy

Lokalizacją naszej firmy jest Stryszek, który jest przede wszystkim częścią miejscowości Brzoza, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie bydgoskim. Stryszek i podobnie siedziba naszej firmy mieści się w pobliżu przecięcia dróg krajowych nr 10 (Bydgoszcz-Toruń) i 25 (Bydgoszcz-Inowrocław).

Działamy na terenie całej Polski, zarówno w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji automatyki i BMS, jak również prefabrykacji rozdzielnic. Zapewniamy atrakcyjne ceny przewozu towarów, a także posiadamy własne środki transportu. Wyprodukowane przez nas rozdzielnice dostarczymy bezpośrednio na budowę, jak również do siedziby Klienta, czy też innej wskazanej lokalizacji.

Niezależnie od Państwa lokalizacji, zapewnimy atrakcyjne ceny, ponieważ kooperujemy z lokalnymi firmami. Bazujemy również na rozwiązaniach do zdalnego programowania i serwisowania, dlatego też ograniczamy do minimum koszty związane z transportem i zakwaterowaniem. Dzięki zdalnemu połączeniu z obiektem otrzymasz od nas przede wszystkim wsparcie w trakcie eksploatacji Twojej instalacji. Pomożemy również wdrożyć do obsługi instalacji Twój personel techniczny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym przede wszystkim oferujemy rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej, inteligentnego domu oraz instalacji elektrycznych. Oferta naszego sklepu jest nieustannie poszerzana o nowy asortyment, w odpowiedzi na potrzeby i sugestie naszych Klientów.