Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

OFERTA

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie jaką jest prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, w tym również rozdzielnic głównych niskiego napięcia.

Dostarczymy rozdzielnice przemysłowe, tablice rozdzielcze, złącza kablowe, rozdzielnice budowlane, a także rozdzielnice mieszkaniowe.

BEZPŁATNA WYCENA

Skieruj do nas zapytanie i w rezultacie pozyskaj bezpłatną wycenę. Zapytanie ofertowe nie rodzi żadnych zobowiązań, dlatego też zapraszamy Cię do sprawdzenia naszych cen.

PROJEKTY, SCHEMATY ELEKTRYCZNE

Schematy elektryczne wykona nasze biuro projektowe, a także możemy bazować na dokumentacji dostarczonej przez Ciebie. Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania projektowego.

PROJEKTY MONTAŻOWE

Zaprojektujemy rozmieszczenie elementów, jak również wykonamy niezbędne rysunki w tym zakresie. Przed montażem przedstawimy Ci widok rozdzielnicy do akceptacji.

DOSTAWA MATERIAŁÓW

Dostarczymy niezbędne materiały, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, a przede wszystkim zaakceptowane przez Klienta. Posiadamy szeroki wybór dostawców, co niewątpliwie pozwoli nam dopasować koszty do Twojego budżetu.

MONTAŻ I PODŁĄCZENIA

W naszym warsztacie wykonamy montaż i podłączenie wszystkich komponentów na podstawie dokumentacji, a przede wszystkim z zachowaniem dobrych praktyk montażowych.

URUCHOMIENIE I POMIARY ELEKTRYCZNE

Uruchomimy wyprodukowaną rozdzielnicę, przetestujemy wszystkie obwody, a także wykonamy niezbędne pomiary elektryczne. Wyniki pomiarów zostaną odnotowane w protokołach, a następnie dołączone do dokumentacji rozdzielnicy.

DOKUMENTACJA POMONTAŻOWA

Wszelkie zmiany wprowadzone na etapie prefabrykacji rozdzielnicy, zostaną przez nas naniesione na rysunkach, dlatego Twoja dokumentacja pozostanie aktualna.

OZNAKOWANIE CE I DEKLARACJA ZGODNOŚCI UE

Nasze produkty posiadają oznakowanie CE, jak również dla każdej rozdzielnicy otrzymasz deklarację zgodności UE.

prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych
prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

TRANSPORT

Nasz transport dotrze do wskazanego przez Ciebie miejsca, terminowo, a przede wszystkim na korzystnych warunkach cenowych. Dostarczymy rozdzielnicę do siedziby Twojej firmy lub bezpośrednio na budowę.

SERWIS

Zapewnimy serwis w okresie gwarancyjnym, a także pogwarancyjnym. Zawrzemy z Tobą stałą umowę serwisową, jak również obsłużymy indywidualne zlecenia.

USŁUGI DODATKOWE

Prefabrykacja rozdzielnicy elektrycznej może zostać również rozszerzona o usługę jej montażu i podłączenia, jak również uruchomienia na obiekcie.

Zobacz film prefabrykacja rozdzielnic.

Odwiedź także nasz sklep internetowy alcon-elektryka.pl, gdzie oferujemy gotowe rozdzielnice na budowę i do domu.