Praca w Alcon-Systems

OFERTY PRACY

Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszym ogłoszeniem „praca w Alcon-Systems”, a także zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą stanowisk. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w Alcon-Systems, prześlij nam swoje CV na adres praca@alcon-systems.pl. Z pewnością rozpatrzymy każdą kandydaturę.

Jeśli na obecnej liście nie znajdziesz stanowiska pracy, które odpowiadałoby Twoim oczekiwaniom, niewątpliwie możesz przedstawić nam własny pomysł na siebie. Taką propozycję kierujemy przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie i samodzielność w naszej branży.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy osób ambitnych i zdecydowanych, a przede wszystkim zainteresowanych naszą branżą i chcących związać z nią swoją przyszłość. Bardzo cenimy gotowość do nauki, jak również upór w dążeniu do samodzielności zawodowej. Istotna jest dla nas pracowitość i rzetelność, dlatego też nie zawsze najważniejszym kryterium oceny będzie zdobyte wcześniej doświadczenie.

praca w alcon-systems

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Jako firma zapewniamy nieograniczone możliwości rozwoju, jakie bezsprzecznie stwarza nasza branża. Oferujemy stabilne zatrudnienie, a także komfortowe i bezpieczne warunki do pracy. Podstawową formą zatrudnienia, którą preferujemy jest umowa o pracę, z pewnością jednak podejmiemy próbę współpracy na innych, zaproponowanych warunkach. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, jak również zadbamy o Twój rozwój zawodowy.

KOOPERACJA

Jeśli posiadasz firmę i interesuje Cię współpraca na zasadach B2B, to z pewnością odpowiemy na Twoją ofertę. Jesteśmy zainteresowani kooperacją z firmami w całej Polsce, świadczącymi usługi w zakresie montażu okablowania, jak również montażu i podłączania, dostarczanych przez nas urządzeń elektrycznych oraz automatyki.

PROJEKTANT INSTALACJI TELETECHNICZNYCH

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji teletechnicznych (okablowanie strukturalne, KD, SSWiN, CCTV, SSP, DSO, RCP),
  • projektowanie instalacji automatyki i BMS,
  • dobór rozwiązań,
  • opracowywanie przedmiarów, jak również kosztorysów,
  • prowadzenie koordynacji międzybranżowej,
  • uczestniczenie w naradach koordynacyjnych.

MONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH I AUTOMATYKI