Biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic

Znajdź nas

Biuro obsługi Klienta, biuro projektowe, warsztat prefabrykacji rozdzielnic, a także sklep, zlokalizowane są w miejscowości Brzoza, niedaleko Bydgoszczy. Odwiedź nas w naszej siedzibie, zaproś nas na spotkanie do Twojej firmy lub na budowę, a przede wszystkim prześlij do nas zapytanie i pozyskaj bezpłatną wycenę.

Działamy na terenie całej Polski, zarówno w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji automatyki i BMS, jak również prefabrykacji rozdzielnic. Zapewniamy atrakcyjne ceny przewozu towarów, a także posiadamy własne środki transportu. Wyprodukowane przez nas rozdzielnice dostarczymy bezpośrednio na budowę, jak również do siedziby Klienta, czy też innej wskazanej lokalizacji.

Niezależnie od Państwa lokalizacji, zapewnimy atrakcyjne ceny, ponieważ kooperujemy z lokalnymi firmami. Bazujemy również na rozwiązaniach do zdalnego programowania i serwisowania, dlatego też ograniczamy do minimum koszty związane z transportem i zakwaterowaniem. Dzięki zdalnemu połączeniu z obiektem otrzymasz od nas przede wszystkim wsparcie w trakcie eksploatacji Twojej instalacji. Pomożemy również wdrożyć do obsługi instalacji Twój personel techniczny.

Zapraszamy do współpracy!

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - lokalizacja

LOKALIZACJA

86-061 Brzoza, ul. Bydgoska 7A, Polska

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - poczta mailowa

EMAIL

biuro@alcon-systems.pl

Biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic – tutaj jesteśmy

Lokalizacją naszej firmy jest Stryszek, który jest przede wszystkim częścią miejscowości Brzoza, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie bydgoskim. Stryszek i podobnie siedziba naszej firmy mieści się w pobliżu przecięcia dróg krajowych nr 10 (Bydgoszcz-Toruń) i 25 (Bydgoszcz-Inowrocław).

Skontaktuj się z nami

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy, a przede wszystkim do mailowego i telefonicznego kontaktu z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania, przedstawimy ofertę cenową, jak również doradzimy w kwestiach technicznych.

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - kierownik sprzedaży

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Sylwia Jakoby- Binkowska
t. +48 694 225 448

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA – SKLEP

Judyta Florek-Dębosz
t. +48 604 990 363

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - uruchomienia i serwis

URUCHOMIENIE I SERWIS, a także doradztwo techniczne

Tomasz Grzelak
t. +48 604 990 173

biuro i warsztat prefabrykacji rozdzielnic - montaż i serwis

MONTAŻ I SERWIS

Jarosław Glanert
t. +48 604 990 623

projekt i realizacja 1

PROJEKT I REALIZACJA, a także doradztwo techniczne

Jacek Binkowski
t. +48 728 389 630

projekt i realizacja 2

PROJEKT I REALIZACJA, a także doradztwo techniczne

Tomasz Duch
t. +48 728 389 620

W celu pozyskania oferty cenowej kontaktuj się z kierownikiem sprzedaży, jak również z obsługą Klienta. Jeśli zainteresowała Cię oferta naszego sklepu internetowego, kontaktuj się przede wszystkim z obsługą Klienta. W sprawach związanych z bieżącymi realizacjami, jak również w celu zgłoszenia reklamacji w zakresie instalacji obiektowych, kontaktuj się z osobą odpowiedzialną za uruchomienia i serwis. Z pewnością w każdej sprawie możesz się również kontaktować z osobami odpowiedzialnymi za projekt i realizację, jak również doradztwo techniczne.

Jeśli planujesz inwestycję, a nie wiesz od czego zacząć oraz w jaki sposób sformułować zapytanie, z pewnością powinieneś nas odwiedzić. Dlatego umów się na spotkanie, podczas którego pomożemy doprecyzować Twoje oczekiwania.

W sytuacji, gdy interesuje Cię udostępniana przez nas powierzchnia reklamowa, skontaktuj się z kierownikiem sprzedaży.