Wykonawstwo instalacji automatyki i BMS

Kompleksowa realizacja instalacji automatyki budynkowej i przemysłowej , serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Projektowanie systemów automatyki i BMS

Projekty przetargowe i wykonawcze, doradztwo techniczne, kosztorysowanie

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i automatyki

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, rozdzielnic głównych nn oraz rozdzielnic zasilająco-sterowniczych na potrzeby instalacji automatyki

Automatyka budynkowa i BMS - prefabrykacja rozdzielnic

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyka budynkowa i BMS. Specjalizujemy się  w kompleksowej realizacji instalacji automatyki i systemów zarządzania dla budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Dostarczamy instalacje automatyki dla aplikacji przemysłowych. Przygotowujemy projekty koncepcyjne i wykonawcze oraz kosztorysy.

Alcon-Systems to również zakład prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych i automatyki. Wieloletnie doświadczenie w prefabrykacji oraz praktyka zdobyta na obiektach,  pozwalają nam dostarczać produkty na wysokim poziomie technicznym. 

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Alcon-Systems to innowacyjne pomysły i solidne wykonanie.

AUTOMATYKA I BMS

Jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą? Oferujemy Ci kompleksowe usługi w zakresie instalacji automatyki i systemów zarządzania.

PREFABRYKACJA ROZDZIELNIC

Zaufaj firmie doświadczonej w prefabrykacji rozdzielnic. Zapewnij bezpieczne i sprawdzone rozwiązania dla siebie i klienta końcowego.

INTELIGENTNY DOM

Poznaj innowacyjne rozwiązania dla Twojego domu. Zapewnij sobie oszczędne i wygodne miejsce do życia.

PROJEKT

Planujesz inwestycję? Potrzebny Ci profesjonalny projekt? Wykonamy dla Ciebie projekty koncepcyjne i wykonawcze. Przeprowadzimy kalkulację kosztów.

WYKONAWSTWO

Zamontujemy, okablujemy i podłączymy dostarczone przez nas urządzenia. Wykonamy pomiary, uruchomimy system i przetestujemy jego funkcjonalność.

SERWIS

Nasza praca dla Ciebie nie kończy się w dniu odbioru końcowego. Świadczymy usługi serwisowe również po okresie gwarancyjnym.